HAK BİR SEN ÜYELERİ UMREDEN DÖNDÜ

HAK BİR SEN

Genel Merkez
Hak Bir Sen desteğiyle organize edilen program kapsamında, 9 kişi umreden döndü.
HAK BİR SEN ÜYELERİ UMREDEN DÖNDÜ

Hak Bir Sen desteğiyle organize edilen program kapsamında, 9 kişi umreden döndü.

Büyük bir coşku ile 20 gün önce Atatürk Havalimanında uğurlama törenle uğurlanan umreciler yakınları tarafından  dönüşte de kavuşmanın sevincini, kutsal topraklardan ayrılmanın hüznünü aynı anda yaşadı. Karşılamada, duygusal anlar yaşandı.

Hak Bir Sen Genel Başkanı Ahmet Berber, Her yıl üyelerimizi ücretsiz umreye göndermeye devam ediyoruz. 2014 yılında 10 kişi, 2015 yılında ise 9 üyemizi gönderdik… Hak Bir Sen üyeleri il ilçe bölge başkanlarına bakılmaksızın bütün imamların huzurunda çekilen kurayla Umre kampanyasını kazanan 9 üyemiz görevlerini ifa ederek sağ salim yurda döndüler. Hak Bir Sen olarak önümüzdeki zamanlarda çok daha büyük projelerle üyelerine hizmet etmeye devam edeceğiz.”  ”dedi

Üyeleri ve onların yakınlarıyla birlikte umre vazifelerini yerine getirmemin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden İmam Hatip Recep Alaca, "İlk defa genç yaşta umreye gittiğini,Çok güzel bir duygu oralarda olmak o atmosferi yaşamak. Cenab-ı Hak umremizi kabul eylesin ve tüm Müslüman kardeşlerimize de nasip etsin. Orada başta ailemiz, yakınlarımız, ülkemiz ve tüm İslam alemi için bol bol dua ettik." dedi.

Hak Bir Sen Organizasyonu ile  umreye giden Doğubeyazıt İlçesi görev yapan  İmam-Hatib Halil Uzun ilk defa umreye gittiklerini, Rabbime şükürler olsun. Rüya gibi. Oldukça heyecanlıyım. Bu sevinci ailece yaşıyoruz. Özellikle annem çok duygulandı, hep dua ediyordu. HAK BİR SEN bizi sevindirdi, Allah da onları sevindirsin’ ’diyerek yönetim kuruluna teşekkür etti.

Henüz yorum yazılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum