Genel Merkez
Milli Eğitim Bakanlığı’nı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk
![Milli Eğitim’i Ziyaret Ettik](http://hakbirsen.org.tr//resim.php?p=data/haber/bgBGcCHWbIeCOGAl.jpg&w=745)
Kısa adı MESK olan Memur Ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Muzaffer KALA ve Hakbirsen Genel Başkanı Nail Sarıkaya Milli Eğitim Bakanlığı'na bir ziyaret gerçekleştirdi.
AR-GE Kalite Ve İzleme Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk ile Hafızlık eğitimi hakkında görüşerek ortaöğretim döneminde hafızlık için bir sene dondurmanın yeterli olmadığını ve sürenin uzatılması gerektiğini ifade ettiler.
Yorum Yaz