![](/data/genel/asevi-header.jpg)
FATİH DEKİ AŞEVİMİZ GÜNDE 850 KURAN KURSU TALEBELERİNE 3 ÖĞÜN SICAK YEMEK KEYFİ YAŞATIYORUZ
Toplumsal dayanışmanın kültürümüzdeki en güzel örneklerinden biri olan Aşevi; yılın 365 günü aralıksız sürdürdüğü çalışmasıyla , Kuran Kursu Talebelerine günlük 3 öğün sıcak yemek ulaştırmaktadır. Önce Ahlak ve Maneviyat Derneği ile faaliyetlerini yürüten aşevimiz, çalışmalarında hayırseverlerin katkısını da yanına almakta ve bağış olarak ulaştırılan gıda maddelerini bünyesinde değerlendirmektedir.
![](/data/genel/fft99_mf638796.Jpeg)
Hijyenik şartlarda ve sağlıklı koşullarda hazırlanan 3 öğünlük 4 çeşit yemek her gün sefer taslarıyla 10:00 ile 13:00 saatleri arasında nitelikli güler yüzlü personel tarafından Kurslarımıza ulaşmaktadır.
İstanbul / Fatih / Çarşamba'daki Aşevimiz
Üsküdar / Çamlıca 'da ki 3 Kursumuzda 70 Kişilik Günlük 3 öğün sıcak yemek keyfi yaşatıyoruz.
Yemeklerimiz 4 Çeşittir ve tamamen Ücretsizdir.
Bütün Yemeklerimiz (Gimdes Helal Sertifikalıdır.)
![](/data/genel/AMBALAJ-LOGO1.png)